Volejbal

Volejbal se v Krmelíně hraje od roku 2005. Do sportovního dění se tehdy zapojili nadšení amatéři pod vedením Františka Januse, který je trenérem týmu doposud. Jak se od té doby změnil oddíl v čase a jaký je aktuální stav krmelínského volejbalu?

Oddíl volejbalu tvoří v současné době 14 stálých členů, z toho 5 žen. Pro svou činnost využívá halu TJ Krmelín. Pravidelným tréninkovým dnem je sobota od 18 do 20 hodin ( s výjimkou plesové sezony, kdy nelze halu využívat). Věkový rozptyl členů je velmi široký, hráči mají od 23 do 62 let. Zájemci o členství hradí celoroční poplatek 500,- Kč oddílový a 150,- členský poplatek TJ Sokol Krmelín.

Kromě sobotních tréninků se v průběhu roku se členové zúčastňují zhruba 6ti turnajů v blízkém okolí. Samotný oddíl pořádá pravidelně domácí turnaj v listopadu. Druhým v řadě je v rámci tradičních vánočních turnajů, kdy se mohou účastnit pouze Krmeláci, členové jiných sportovních oddílů či zájmových skupin.

Nezanedbatelná je také pomoc členů oddílu na různých akcích Sokolu Krmelín: pomáháme organizovat a zajišťovat Sokolský ples, Krmelínský jarmark, Rockshow, účastníme se brigád či potřebných prací.

„Na trénincích volejbalu zažíváme hezké chvíle, líté boje i nezapomenutelné zážitky“ říká trenér František Janus. „Chcete sportovat s námi, rozhýbat pravidelně své tělo, něco udělat pro zdraví i duši? Není nic jednoduššího než někdy v sobotu dorazit do tělocvičny mezi nás a vyzkoušet si společný trénink. Dveře volejbalového oddílu jsou otevřené pro všechny, rádi uvítáme v našich řadách nové členy jakéhokoli věku či pohlaví. Přijďte mezi nás! Jsme kolektiv se sportovním duchem, smyslem pro kamarádství, toleranci a společným cílem vyhrávat “

 

Vojelbal