Sportoviště

Velká tělocvična

Tělocvična je využívána v dopoledních hodinách hlavně místní školou na hodiny tělocviku. V odpoledních hodinách, sportovními kroužky a tréninky mládeže a dospělých naší TJ. Cvičí tu aerobik a karate, hraje se volejbal, nohejbal, tenis a badminton. Házená a futsal omezeně menšími rozměry hřiště.
    Ve všech těchto sportech se pořádají turnaje a stolní tenis tu pořádá okresní a krajské přebory mládeže. Ve volných termínech je tělocvična pronajímaná dle platného ceníku.
    Parketová podlaha na pružném podkladu má rozměry 22 x 33 metrů, výška stropu je 8 metrů. Osvětlení 20 x výbojka 400 W, plus nouzové osvětlení 4 x halogen 1000 W. Součástí tělocvičny je balkon jako hlediště pro 70 sedících diváků. Strop a boční stěny jsou obloženy dřevem.
    V tělocvičně se také pořádají tradiční plesy naší TJ které jsou oblíbené v širokém okolí, ples Krmelínských hasičů a dětský ples unie rodičů. V minulosti se tu pořádaly různé kulturní akce a výstavy.

velka telocvicna

Malá tělocvična

V poschodí staré části se nachází malá tělocvična, která je využívána hlavně jako herna stolního tenisu, ale cvičí tu také ženy, rodiče s dětmi a jóga.

Pronajímá se na stolní tenis a na jednoduché pohybové cvičení.Parketová podlaha má rozměry 12,5m x 7,2m a výška stropu je 2,8m.Osvětlení zajišťují zářivky plus 4 halogeny nad dvěma stoly na stolní tenis.

mala telocvicna

Venkovní hřiště

Součástí našeho sportovního areálu jsou venkovní asfaltové hřiště.

Házenkářské hřiště a menší tréninkové hřiště, na kterém se může hrát nohejbal, volejbal a tenis. Házenkářské hřiště má také umělé osvětlení a hlediště pro asi 300 sedících diváků.

Trávníky a dostatek stromů dotváří příjemné prostředí pro sport, ale také ke hrám dětí ze školky a základní školy, které tento areál s oblibou využívají. V sousedství je tenisový areál ČOS se třemi antukovými kurty.

Na jednom je tenisová stěna, která je z venkovní strany na asfaltovém povrchu hojně využívána pro nácvik tenisových úderů těmi, kteří se seznamují s tenisem. Venkovní areál je vhodný k pořádání turnajů v házené, malé kopané a tenisu i pro kolektivy mimo naší TJ.

Pořádají se tu také taneční zábavy a od roku 1991 tradiční hudební festival ROCK SHOW. Krmelinští hasiči tu každoročně pořádají hasičské soutěže.

venkovni hriste1 venkovni hriste2